Jak zabavit děti na oslavě

Plánujete dětskou oslavu pro spolužáky nebo kamarády vašeho potomka a marně si lámete hlavu s tím, jak všechny ty caparty zaměstnat, aby se nenudili? Zjistěte, jak zabavit děti na oslavě, aby na ni vzpomínaly ještě hodně dlouho a užili si společně spoustu zábavy a legrace. Oslavu můžete vymyslet sami ve vlastní režii nebo si na ni můžete najmout profesionální agenturu či animátora, kteří se postarají o všechno potřebné.

Pořádání oslavy venku

Pokud pořádáte narozeninovou oslavu venku a vyšlo vám hezké počasí, pak máte z poloviny vyhráno. Na zahradě se dá totiž podnikat spousta věcí. Pokud chcete něco velkolepého, pak si můžete zapůjčit nafukovací skákací hrad, ze kterého budou děti určitě u vytržení. Objednat si můžete i veselého klauna, který se postará o potřebné rozproudění zábavy. A co třeba obří bubliny z bublifuku? Do těch se můžete pustit i společně, stačí si na to jen pořídit potřebné náčiní.

Chytlavé soutěže o ceny

Další možností, jak zabavit děti na venkovní oslavě, je uspořádat jim soutěže o věcné ceny. Uspořádejte třeba soutěž v běhu, skoku do dálky, hodu míčkem na cíl nebo vyzkoušejte, kdo vydrží déle stát na jedné noze. Samozřejmě nezapomeňte také na sladkou odměnu pro vítěze. Na zahradě můžete připravit i speciální stezku pro bosé nožky. Hodit se vám budou oblázky, šišky, tráva, písek, drobné kamínky nebo klacíky.

I oslava pořádaná uvnitř může být zábavná

Pokud nevyšlo počasí nebo je oslava naplánovaná uvnitř, pak můžete vyzkoušet nejrůznější deskové hry. I uvnitř můžete uspořádat nejrůznější soutěže o ceny. Dětem také můžete připravit opičí dráhu, při jejímž zdolávání se alespoň pěkně protáhnout. Zabaví je i tanec na oblíbenou hudbu. Pořídit můžete i speciální barvy na obličej a společně se tak s dětmi zkrášlovat. Vyzkoušet můžete i oblíbené malování na kamínky, díky čemuž si děti alespoň odnesou něco domů na památku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz