O nás - historie Kings.cz

Zajímá vás trocha historie KINGS.cz?

Jmenuji se Lucie Kadlec a v současné době vedu budějovickou prodejnuKINGS, a také internetový obchod.

Pokračuji v tradici našeho rodinného podnikání, které rozjela moje maminka.

Dovolte mi vám KINGS.cz blíže představit.

Návrh bez názvu (56)

Firma KINGS.cz byla založena v roce 1994, což je i rok mého narození.

Moje maminka postrádala dětské oblečení, tak začala šít oblečení na mě. Výrobky se líbily i ostatním. Kamarádi, přátelé chtěli pro své děti to stejné.

A tak mamča začala šít i kamarádům... To se rozkřiklo dál a kamarádi kamarádů chtěli oblečení taky. Mamka se tak rozhodla založit firmu KINGS.cz a oslovila pár prvních dětských kamenných obchodů. Firma se skvěla rozjela a s nabídkami chodili už sami maloodběratelé. Mezi ně se třeba řadila i velká síť Prior nebo Špuntík, apod.

Když mi bylo 11 let, začala jsem pomáhat mamce s přípravou, lohováním, střihání látek - a začala se zajímat o chod firmy. Taky jsem zkoušela navrhovat různé styly čepic, tisky, výšivky, vybírala jsem materiály...

První vlastní prodejna a e-shop

Někdy kolem roku 2008 vznikl nápad na e-shop a první kamenný obchod. Ten byl otevřen v Jindřichově Hradci (našem domovském městě) v OMC Sv. Florián, kde je obchod otevřený dodnes.

Celou prodejnu jsem si navrhla a za pomocí celé rodiny jsme jej zhotovili - v průběhu let jsme obchod několikrát zrekonstruovali.

Velkou novinkou bylo to, že jsme mimo značky KINGS.cz, kterou šila maminka, začali prodávat i jiné značky, jako např. Mayoral, Extreme Intimo aj.

Na obchodě jsme se za kasou ze začátku střídaly s maminkou.

Velkoobchodní spolupráce jsme pomalu ukončovali a zaměřili se právě na budování brandu KINGS.cz.

Druhá prodejna - v Českých Budějovicích

1D1B2491-051F-4AB7-8B47-9CB8AD3F618B 47322ABC-E27E-4DED-82AD-7559BCDED2C3

Velký zlom nastal v roce 2010, kdy jsem se chystala na vysokou školu do Č. Budějovic a vznikl zde nápad otevření dalšího kamenného obchodu. Obchod jsme otevřeli v OC IGY, kde jsme byli 5 let.

Poté jsme se přestěhovali do samého srdce Č. Budějovic, a to na náměstí P. Otakara II. Zde jsme dodnes - již více než 5 let.

Sortiment se nám rozrostl o plno krásných - nejen zahraničních - značek. Na obou našich kamenných prodejnách a e-shopu si mohou zákazníci vybrat spousty krásného zboží.

V současnosti pracujeme na nové kolekci KINGS.cz, kde plánujeme navázat (nejen) maloobchodní spolupráce a máme krásné vize a cíle, na které se můžete v brzké době těšit.

S láskou a úctou L.

0C535D75-7B28-454F-AF1A-B4D5E4F09A6D

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz