Nenechte si utéct slevu 20% na všechny svetry, čepice a fusaky. slevový kód: UNOR20

Certifikace

Materiál Sortiment

Výrobky značky KINGS.cz jsou šity, pleteny z vysoce kvalitních materiálů, majících všechny atesty zaručující jejich nezávadnost. Jedná se o bavlnu s lycrou,antipilingový fleece, vlnu, pleteninu, broušené materiály, džínovinu, bavlnu a bio bavlnu!

SORTIMENT

Výrobky se vyznačují velmi dobrým střihem a pestrou škálou barev. Firma Kings.cz každé roční období nabízí výrobky s novými vzory . 

Kvalita

Firma Kings.cz dbá na kvalitu svých výrobků a jedná se vždy o český výrobek!
 
 
 
Jak na zácpu u dětí?

Jak na zácpu u dětí

Zácpa dokáže nepříjemně potrápit nejenom dospělé, ale i děti. Neřešení problému může vyústit i v další a vážnější obtíže jako jsou bolesti břicha, nechutenství, celkové podráždění apod. Za zácpu se považuje stolice méně častější než 3x týdně. Může se jednat i o stolici častější, která je ovšem bolestivá. Zácpa u dětí může mít hned několik příčin. Jednou z nich je nadměrný stres. Bývá také často důsledkem nesprávných stravovacích návyků. Zácpu může způsobovat i drobná ranka u konečníku, kdy z důvodu obav z bolestivosti má dítě strach dojít si na velkou.

Problém psychogenní zácpy

Zácpa může být i jakým si vzdorem dítěte, které se právě zbavuje plenek nebo které začalo chodit do kolektivního zařízení jako je školka či šlo. V takovém případě hovoříme o psychogenní zácpě. Zjistěte, jak na zácpu u dětí a jakých prostředků lze využít k tomu, aby se zažívání vašich ratolestí dostalo opět do normálu.

Dbejte na dostatečný přísun tekutin

V případě zácpy u dětí je klíčovým řešením tohoto problému dostatečné množství tekutin. To by mělo odpovídat u dětí s hmotností 10-20 kg vypití 50 ml tekutin na každý kilogram nad 10 kg hmotnosti. Ideální je čistá neperlivá voda, případně bylinné čaje.

Glycerinový čípek nebo lněné semínko jako záchrana

Další možností, jak dítě zbavit nepříjemné zácpy, je užití glycerinového čípku do konečníku, který napomáhá změkčování stolice, a tak vede ke snadnějšímu vyprazdňování. Skvěle fungují i nejrůznější druhy ovoce jako jsou sušené švestky, meruňky či pomeranč.

Skvělou volbou je i lněné semínko. A jak ho užívat? Stačí ho jen rozdrtit nebo použít v namleté podobě a každý den přidat 3 lžičky do jakéhokoliv jídla. Za zmínku stojí lněný olej. Podobně funguje i olej olivový nebo kokosový. Projímavě působí i bílý jogurt nebo nejrůznější kompoty.

V nejkrajnějším případě pak lékař může dítěti předepsat různá projímadla jako například parafínový olej či klysma.

Jak zabavit dědi o prázdninách?

Jak zabavit děti o prázdninách

A je to tu – dětmi tolik očekávané prázdniny. Ovšem pro rodiče nastává čas, kdy musí vyřešit to, jak svoje ratolesti během volných dnů zabavit. Snad každý chce svým potomkům dopřát nějaké ty zážitky, aby měli na co vzpomínat. Možností je dlouhá řada a mezi tipy se tak dají najít takové činnosti, která se dají provozovat za hezkého i ošklivého počasí. Vyplatí se být ovšem připraveni na všechny situace a mít dopředu naplánováno, jak zabavit děti o prázdninách.

Program v teplém počasí

V případě, že je léto a teplé počasí, mnohdy děti netouží po ničem jiném než se někde svlažit. svlažit. Vyrazit tak můžete na koupaliště, k rybníku nebo řece. Vodní radovánky si můžete dopřát i na zahradě ve vlastním bazénu, které jsou cenově dostupným řešením. Vydejte se do přírody a učte poznávat nové rostliny, stromy a zvířata. A pokud bude poblíž nějaké to hřiště, o zábavu nebude nouze.

Dobrodružné kempování

Parádním dobrodružstvím může být i stanování v kempu nebo na vlastní zahradě. Skvělým zážitkem je pak spaní pod širákem. Tomu může předcházet opékání buřtů nebo zajímavý výlet. A pokud se na něj vypravíte vlakem, úspěch je zaručen, protože cestování vlakem milují snad všechny děti, ať už malí nebo velcí.

Hurá za zvířaty

S menšími i většími dětmi můžete navštěvovat zoologické zahrady, farmaparky a další podobná zařízení. Ti větší už mohou zvládnout i nějakou tu turistiku. Vydejte se třeba na vrcholky některé z českých hor. Nahoru se můžete vyvézt lanovkou a dolů pěkně po svých. Dětem bude odměnou sladká dobrota nebo zmrzlina, která je na výlet navnadí.

Když počasí nepřeje

V případě, že vám počasí zrovna dvakrát nepřeje, vyrazte třeba do muzea. Už dávno neplatí, že muzeum je nuda. Muzea totiž mohou být i zábavná, interaktivní a zaměřena přesně na to, co vaše ratolesti baví a zajímá. Řešením je i aquapark nebo vnitřní zábavní centrum či herna.

Jak zabavit děti na oslavě?

Jak zabavit děti na oslavě

Plánujete dětskou oslavu pro spolužáky nebo kamarády vašeho potomka a marně si lámete hlavu s tím, jak všechny ty caparty zaměstnat, aby se nenudili? Zjistěte, jak zabavit děti na oslavě, aby na ni vzpomínali ještě hodně dlouho a užili si společně spoustu zábavy a legrace. Oslavu můžete vymyslet sami ve vlastní režii nebo si na ni můžete najmout profesionální agenturu či animátora, kteří se postarají o všechno potřebné.

Pořádání oslavy venku

Pokud pořádáte narozeninovou oslavu venku a vyšlo vám hezké počasí, pak máte z poloviny vyhráno. Na zahradě se dá totiž podnikat spousta věcí. Pokud chcete něco velkolepého, pak si můžete zapůjčit nafukovací skákací hrad, ze kterého budou děti určitě u vytržení. Objednat si můžete i veselého klauna, který se postará o potřebné rozproudění zábavy. A co třeba obří bubliny z bublifuku? Do těch se můžete pustit i společně, stačí si na to jen pořídit potřebné náčiní.

Chytlavé soutěže o ceny

Další možností, jak zabavit děti na venkovní oslavě, je uspořádat jim soutěže o věcné ceny. Uspořádejte třeba soutěž v běhu, skoku do dálky, hodu míčkem na cíl nebo vyzkoušejte, kdo vydrží déle stát na jedné noze. Samozřejmě nezapomeňte také na sladkou odměnu pro vítěze. Na zahradě můžete připravit i speciální stezku pro bosé nožky. Hodit se vám budou oblázky, šišky, tráva, písek, drobné kamínky nebo klacíky.

I oslava pořádaná uvnitř může být zábavná

Pokud nevyšlo počasí nebo je oslava naplánovaná uvnitř, pak můžete vyzkoušet nejrůznější deskové hry. I uvnitř můžete uspořádat nejrůznější soutěže o ceny. Dětem také můžete připravit opičí dráhu, při jejímž zdolávání se alespoň pěkně protáhnout. Zabaví je i tanec na oblíbenou hudbu. Pořídit můžete i speciální barvy na obličej a společně se tak s dětmi zkrášlovat. Vyzkoušet můžete i oblíbené malování na kamínky, díky čemuž si děti alespoň odnesou něco domů na památku.

Jak správně houpat děti?

Jak houpat děti

Houpání působí blahodárně na mysl nejenom malých miminek, ale i větších dětí. U těch nejmenších může vést příjemné houpání až k ukolébání ke spánku. Dokonce bylo prokázáno, že houpání nejenom uklidňuje, ale také vede k vyšší inteligenci. Jak houpat děti s ohledem na věk, výšku a váhu?

Houpání těch nejmenších

Miminka houpání zbožňují, a to především z toho důvodu, že na natřásající pohyby jsou zvyklá z doby, kdy byla u maminky v bříšku. Houpavé pohyby tak pomáhají spouštět speciální čidla v těle, která mají za důsledek spuštění utišujícího reflexu. Malým miminkům je nejlépe v maminčině náruči, takže i takhle obyčejné pohupování si zamilují. Používat můžete i různá houpátka nebo se jen tak pohupovat i s miminkem v šátku či nosítku. Pro malá i větší miminka jsou pak jako stvořené kolébky, které příjemně ukonejší ke spánku.

Miminko můžete uspávat i v hojdavaku, což je v podstatě závěsná textilní kolébka. Ta je napříč rodiči a miminky velmi oblíbená. Hojdavaky se dají využít i pro větší děti, a dokonce i pro dospělé. Slouží tak k nicnedělání, čtení knihy nebo k odpočinku a relaxaci. Příjemné materiály zajišťují maximální pohodlí.

Není houpání jako houpání

I když by to mohlo na první pohled vypadat úplně jednoduše, není tomu tak. Není totiž houpání jako houpání. Skvěle na uspávání funguje boční houpání, kdy se pohupujete ze strany na stranu. To je ve většině případů tutovka. Oproti tomu houpání směrem zepředu dozadu se může minout účinkem. Dokonce se můžete setkat i s tím, že při pohupování směrem zepředu dozadu způsobí to, že dítko naopak ožije a zvýší se tak jeho fyzická aktivita. Spánek je tak většinou tatam. U menších dětí jsou v takových případech pozorovány rozšířené zorničky a větší zájem o okolí. A právě i proto jsou kolébky konstruovány tak, aby se děťátko kolébalo ze strany na stranu

Jak na bezpečnostní prvky u dětí?

Jak na bezpečnostní prvky pro děti

Vaše malé miminko už tak trochu povyrostlo a skoro všude už dosáhne? Do této doby jste možná nejspíš ani nepřemýšleli nad tím, kolik můžete mít doma nástrah. Myslete proto na bezpečnost vašich ratolestí a pořiďte si důležité ochranné a bezpečnostní prvky do domácnosti. Předejdete tak nepříjemným úrazům. Jak na bezpečnostní prvky pro děti, abyste se vyvarovali nepříjemných situací?

Projděte si u vás doma všechna místa z pohledu dítěte

Abyste mohli snadno zjistit, jestli u vás doma je pro dítě bezpečno, projděte si celý byt nebo dům z pozice dítěte, tedy v jeho výšce. Zjistíte tak, kam dosáhne a o co by se mohlo zranit. Vžijte se do role vašeho potomka a pátrejte po možných nástrahách. Díky tomuto triku tak nic nepřehlédnete.

Zabezpečte všechny zásuvky a rohy

Děti baví strkat různé předměty do zásuvek. To může ovšem skončit nehodou. Řešením jsou bezpečnostní zásuvky nebo speciální záslepky do zásuvek. Důležité je i zabezpečení hran stolů, skříní a komod, o které by se malí objevitelé mohli nepříjemně zranit. K tomu poslouží speciální gumové či plastové chrániče.

Všechno škodlivé z dosahu

Z dosahu odstraňte i všechno, co by mohly vaše ratolesti strčit do pusy a spolknout. Dbejte také na to, abyste zamezili opaření horkým čajem, kávou nebo polévkou. Na sporáku tak raději používejte zadní plotýnky. Raději odstraňte i ubrusy ze stolů, za které by mohli malí caparti zatáhnout a něco na sebe svrhnout.

Zamykání bytu nebo domu

U dětí, které už dosáhnout na kliku a dokáží si otevřít, je nutné dbát na to, abyste vždy po vašem příchodu domů zamykali. Zabráníte tak tomu, že se vaše dítko rozhodne odejít pryč ven, kde by se mu mohlo něco zdát. Samozřejmostí je i dát klíče z dosahu, protože i děti mohou být vynalézavé a s odemknutím by si mohly poradit.

Jak zabavit děti na zahradě?

Jak zabavit děti na zahradě

Není nad to, když mohou děti běhat venku na čerstvém vzduchu, ideálně na vlastní zahradě. Jak ovšem vyřešit to, když se vaše ratolesti začnou nudit? Jak zabavit děti na zahradě? Možností je spousta. Předně záleží na věku a pohlaví dítěte. Věřte, že po vyzkoušení těchto tipů už nebude pro nudu venku místo.

Zábava pro neposedná batolata

Zabavit neposedná batolata děti ve věku kolem 2 let může být mnohdy nadlidský úkol. Ale i tento problém má svoje řešení. Malí kluci i holky v tomto věku ocení nejrůznější herní prvky jako jsou skluzavky nebo houpačky. Skvěle zafunguje i pískoviště. Vsaďte na krytou nebo zastřešenou variantu a ochraňte ho před nepříznivými vlivy počasí. Pokud máte v blízkosti nějakou betonovou plochu, vyzkoušejte kreslení s barevnými křídami. Další možností jsou plastové nebo dřevěné domečky, které poskytnou potřebné útočiště a možnost být o samotě ve svém prostoru.

Zažeňte děti do úkrytu

V případě teplejších dnů pak zaujmou nejrůznější teepee a látkové stany, kde se mohou vaše ratolesti schovat. V létě jsou to pak samozřejmě nafukovací bazénky a další atrakce, které jsou jako stvořené pro vodní radovánky v horkých dnech. A když už nebudete mít po ruce žádný další nápad, sáhněte po obyčejném bublifuku. I ten dokáže hotové zázraky.

Zábava pro větší děti

A jak na zahradě zabavit větší děti? Pro ty větší jsou perfektní volbou nejrůznější kolektivní hry. Ať už je to kopaná, líný tenis, badminton, děti se při nich skvěle vyřádí a budou mít dostatek pohybu. Kluky pak zaujme možnost střelby z luku na terč nebo oblíbené nerfky, se kterými mohou střílet na záškodníky. Samozřejmě se hodí nezapomenout také na tradiční hry jako je hra na babu, na schovávanou, na honěnou apod. Vhod přijdou i skákací trampolíny, prolézačky nebo horolezecká stěna. Díky těmto nápadům se vaši potomci na zahradě určitě nudit nebudou.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem