Certifikace

Materiál Sortiment

Výrobky značky KINGS.cz jsou šity, pleteny z vysoce kvalitních materiálů, majících všechny atesty zaručující jejich nezávadnost. Jedná se o bavlnu s lycrou,antipilingový fleece, vlnu, pleteninu, broušené materiály, džínovinu, bavlnu a bio bavlnu!

SORTIMENT

Výrobky se vyznačují velmi dobrým střihem a pestrou škálou barev. Firma Kings.cz každé roční období nabízí výrobky s novými vzory . 

Kvalita

Firma Kings.cz dbá na kvalitu svých výrobků a jedná se vždy o český výrobek!
 
 
 
Kings v novém rouchu! Nové logo, nové barvy, oplavdové klálovství!

Milé čtenářky a čtenáři. Rádi bychom vám představili novinku, kterou už mnozí z vás jistě zaregistrovali. Pomalu jsme se převlékli do nových barev, doplnili je o nové tvary, trochu jsme upravili styl komunikace a udělali pár drobných změn. Proč? Chtěli jsme dát světu na odiv to, že i my jsme dospěli, poučili se z některých chyb a je třeba se zase o kousek posunout. Chceme, aby pro vás byla naše komunikace snadno čitelná, příjemná a přehledná.

 

Přizvali jsme si proto na pomoc Martina Hrabánka, který s námi prošel naše přání a potřeby. Spolu jsme objevovali, kým jsme, kým chceme být a kým naopak ne. Tak abychom to mohli promítnout do plánovaných změn vizuální identity.

 

Asi nejvýraznější změnou prošly tyto symboly:

 

Logo

Jsme Kings a na tom se nic nemění. K našemu nejvýraznějšímu symbolu patří korunka, a ta zůstala zachována. Jen jsme do ní promítli více optimismu a dětské radosti.

Písmo

Abyste už od prvního slova poznali, že jde o Kings, vybrali jsme zdobné písmo, které zapadá do našeho příběhu, který chceme vyprávět. Potkat ho můžete už nyní na našem webu v kampaních nebo přímo v logu.


Barevnost

Barvy, které vystihují naši autenticitu, naše hodnoty. Nejsou příliš infantilní a dokáží nás odlišit. Zlatá a fialová, to jsou barvy našeho klálovství.

 

Klálovství

Ano, čtete správně. Jsme tu, abychom těm nejmenším pomohli najít vše co potřebují. Aby cítili péči a věděli, že jim rozumíme a mluvíme i jejich jazykem. Proto jsme Kings - Oplavdové Klálovství 👑✨

 

Máme připravené některé další drobné změny, které se s touto úpravou pojí jako jsou například dárkové poukazy, plakáty, papírové korunky a další. Doufáme, že se vám tyto změny budou líbit. Budeme rádi i za vaše komentáře k této změně. 

  fotokoutek poukazka
           

kings-logo-pod-sebou-horizontalne-barevne-rgb (1)

 

 

Jak zabavit malé děti doma?

Zabavit malé děti doma může být výzvou, ale s trochou kreativity a plánování můžete vytvořit zábavné a vzdělávací prostředí pro vaše nejmenší členy rodiny. Tady je několik tipů, jak to udělat:

1. Umělecká dílna: Malování, kreslení, a vytváření různých uměleckých projektů může být skvělou zábavou pro malé děti. Poskytněte jim papír, pastelky, barvy, a různé materiály na tvoření. Uvidíte, jak budou tvořit svět plný barev a fantazie.


2. Hry a hádanky: Hry jsou skvělým způsobem, jak udržet děti zaneprázdněny a zároveň rozvíjet jejich mysl. Stolní hry jako pexeso, puzzle nebo hry na paměť jsou skvělou volbou. Také můžete zkoušet různé hádanky a hádankové knihy, které posílí jejich logické myšlení.

3. Pohádkový čas: Čtení pohádek je skvělým způsobem, jak podnítit dětskou fantazii a rozvoj slovní zásoby. Vytvořte si čas na čtení pohádek nebo povídání příběhů, které si společně vymyslíte.


4. Vytvořte si vlastní hřiště: I když nemáte venku trávník nebo hřiště, můžete si doma vytvořit malé hřiště. Postavte stany, skladujte plyšové hračky a hrajte si na piknik, na kina nebo na táborování.


5. Experimenty a vědecká zábava: Jednoduché vědecké experimenty mohou být nejen zábavné, ale i poučné. Zkoumejte společně různé přírodní jevy, jako je tání ledu, růst rostlin nebo tvoření bublin.


6. Kuchařské dobrodružství: Zapojte děti do kuchyně a připravte společně jednoduchá jídla nebo dobroty. Pečení sušenek, zdobení dortů nebo výroba pizzy může být skvělou zábavou a také výbornou příležitostí ke vzdělání o potravinách a vaření.


7. Hudební a taneční show: Hudba je skvělým způsobem, jak si zlepšit náladu. Zahrňte děti do hudebních aktivit, jako je zpívání, hraní na hudební nástroje (i když jsou to jen hrníčky a lžíce) nebo tancování na oblíbené písničky.


8. Výlety do virtuálního světa: Využijte moderní technologie a vydejte se na virtuální výlety. Prozkoumejte muzea, zvířecí rezervace nebo historické místa přes online exkurze.


9. Venčení a cvičení: Pokud máte možnost, vyjděte ven na procházku nebo si zahrajte venkovní hry jako frisbee, míčové hry nebo skákání přes švihadlo. Fyzická aktivita je pro děti důležitá pro zdravý vývoj.


10. Společné projekty: Zapojte děti do společného projektu, jako je stavba domku z polštářů, zahrada pro panenky nebo modelování z hlíny. Toto vytváří spolupráci a kreativitu.

 

Je důležité si uvědomit, že neexistuje jedno univerzální pravidlo pro to, jak zabavit malé děti doma. Každé dítě má své vlastní zájmy a temperament, takže experimentujte s různými aktivitami a objevte, co bude pro vaše děti nejlepší. Nejdůležitější je, že trávíte čas spolu a podporujete jejich rozvoj a radost.

Vtipné úkoly na dětskou oslavu narozenin

Narozeniny jsou pro děti významným a vzrušujícím okamžikem, a co by mohlo být lepšího než přidat k oslavě trochu smíchu a zábavy? Zde najdete několik vtipných úkolů, které rozhodně rozesmějí děti na vaší narozeninové párty.

  • Hledání pokladu s blbými nápovědami: Vytvořte jednoduchou hru na hledání pokladu, ale místo tradičních nápověd použijte něco úplně nesmyslného. Například: "Jděte k pokladu jako králík. Poklad se skrývá pod míčem, který si myslel, že je mrkev."

  • Neviditelný jídelníček: Na začátku oslavy dětem rozdělte neviditelný jídelníček, na kterém jsou nabízeny úplně nereálné pokrmy. Poté si mohou objednávat a popisovat své objednávky. Tato hra bude určitě vtipnou zábavou.

  • Šílená módní přehlídka: Připravte krabice s divnými a nesourodými oblečeními a nechte děti vybrat si oblečení pro své kamarády. Poté uspořádejte vtipnou módní přehlídku s výstředními outfity a představte, proč si dítě vybralo daný kousek oblečení.

  • Balonová popovídání: Napusťte balony a napište na každý z nich vtipný úkol nebo otázku. Děti si pak postupně vybírají balony a plní, co je v nich napsáno. Můžou to být úkoly jako "Zpívej písničku na jedné noze" nebo otázky jako "Pokud bys mohl/a být zvířetem, jakým bys byl/a a proč?"

  • Rozveselující štafeta: Uspořádejte štafetu, ale přidejte do ní vtipné úkoly, které děti musí splnit, než předají štafetu dalšímu členovi týmu. Například mohou být výzvy jako "Klekejte a říkejte písničku o kravách" nebo "Jděte po čtyřech a zpívejte 'Hoří, hoří, hoří, hodně hoří'."

  • Tichá pošta: Vezměte děti do kruhu a začněte hru "Hluchý telefon". První dítě zašeptá vtipné slovo nebo větu do ucha svého souseda, a ten to předá dalšímu. Na konci kruhu děti vysloví, co slyšely, a uvidíte, jak se původní zpráva změnila.

  • "Kamenný obchod": Vytvořte fiktivní obchod, kde děti mohou nakupovat "kameny". Každý kámen bude mít vtipnou nebo absurdní vlastnost. Například "Kámen smíchu" zaručí smích v každé situaci. Děti si poté mohou vzájemně prodávat kameny a zkoušet, jaký vliv budou mít na oslavu.

  • "Čert a anděl": Děti si mohou vybrat, jestli budou hrát čerta nebo anděla. Čert může dětem dávat vtipné a bláznivé úkoly, zatímco anděl jim bude radit a pomáhat. Tato hra přináší spoustu smíchu a interakce.

S těmito vtipnými úkoly se vaše dětská narozeninová oslava stane zábavnou událostí, kterou si děti budou pamatovat ještě dlouho. Ujistěte se, že zábava bude přizpůsobena věku dětí a připravte se na smích a radost, které tyto úkoly přinesou. Věřte, že smích je vždycky nejlepším dárkem na narozeniny!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz