Vtipné úkoly na dětskou oslavu narozenin

Narozeniny jsou pro děti významným a vzrušujícím okamžikem, a co by mohlo být lepšího než přidat k oslavě trochu smíchu a zábavy? Zde najdete několik vtipných úkolů, které rozhodně rozesmějí děti na vaší narozeninové párty.

 • Hledání pokladu s blbými nápovědami:

  Vytvořte jednoduchou hru na hledání pokladu, ale místo tradičních nápověd použijte něco úplně nesmyslného. Například: "Jděte k pokladu jako králík. Poklad se skrývá pod míčem, který si myslel, že je mrkev."

 • Neviditelný jídelníček:

  Na začátku oslavy dětem rozdělte neviditelný jídelníček, na kterém jsou nabízeny úplně nereálné pokrmy. Poté si mohou objednávat a popisovat své objednávky. Tato hra bude určitě vtipnou zábavou.

 • Šílená módní přehlídka:

  Připravte krabice s divnými a nesourodými oblečeními a nechte děti vybrat si oblečení pro své kamarády. Poté uspořádejte vtipnou módní přehlídku s výstředními outfity a představte, proč si dítě vybralo daný kousek oblečení.

 • Balonová popovídání:

  Napusťte balony a napište na každý z nich vtipný úkol nebo otázku. Děti si pak postupně vybírají balony a plní, co je v nich napsáno. Můžou to být úkoly jako "Zpívej písničku na jedné noze" nebo otázky jako "Pokud bys mohl/a být zvířetem, jakým bys byl/a a proč?"

 • Rozveselující štafeta:

  Uspořádejte štafetu, ale přidejte do ní vtipné úkoly, které děti musí splnit, než předají štafetu dalšímu členovi týmu. Například mohou být výzvy jako "Klekejte a říkejte písničku o kravách" nebo "Jděte po čtyřech a zpívejte 'Hoří, hoří, hoří, hodně hoří'."

 • Tichá pošta:

  Vezměte děti do kruhu a začněte hru "Hluchý telefon". První dítě zašeptá vtipné slovo nebo větu do ucha svého souseda, a ten to předá dalšímu. Na konci kruhu děti vysloví, co slyšely, a uvidíte, jak se původní zpráva změnila.

 • "Kamenný obchod":

  Vytvořte fiktivní obchod, kde děti mohou nakupovat "kameny". Každý kámen bude mít vtipnou nebo absurdní vlastnost. Například "Kámen smíchu" zaručí smích v každé situaci. Děti si poté mohou vzájemně prodávat kameny a zkoušet, jaký vliv budou mít na oslavu.

 • "Čert a anděl":

  Děti si mohou vybrat, jestli budou hrát čerta nebo anděla. Čert může dětem dávat vtipné a bláznivé úkoly, zatímco anděl jim bude radit a pomáhat. Tato hra přináší spoustu smíchu a interakce.

S těmito vtipnými úkoly se vaše dětská narozeninová oslava stane zábavnou událostí, kterou si děti budou pamatovat ještě dlouho. Ujistěte se, že zábava bude přizpůsobena věku dětí a připravte se na smích a radost, které tyto úkoly přinesou. Věřte, že smích je vždycky nejlepším dárkem na narozeniny!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz