Kings v novém rouchu! Nové logo, nové barvy, oplavdové klálovství!

Milé čtenářky a čtenáři. Rádi bychom vám představili novinku, kterou už mnozí z vás jistě zaregistrovali. Pomalu jsme se převlékli do nových barev, doplnili je o nové tvary, trochu jsme upravili styl komunikace a udělali pár drobných změn. Proč? Chtěli jsme dát světu na odiv to, že i my jsme dospěli, poučili se z některých chyb a je třeba se zase o kousek posunout. Chceme, aby pro vás byla naše komunikace snadno čitelná, příjemná a přehledná.

 

Přizvali jsme si proto na pomoc Martina Hrabánka, který s námi prošel naše přání a potřeby. Spolu jsme objevovali, kým jsme, kým chceme být a kým naopak ne. Tak abychom to mohli promítnout do plánovaných změn vizuální identity.

 

Asi nejvýraznější změnou prošly tyto symboly:

 

Logo

Jsme Kings a na tom se nic nemění. K našemu nejvýraznějšímu symbolu patří korunka, a ta zůstala zachována. Jen jsme do ní promítli více optimismu a dětské radosti.

Písmo

Abyste už od prvního slova poznali, že jde o Kings, vybrali jsme zdobné písmo, které zapadá do našeho příběhu, který chceme vyprávět. Potkat ho můžete už nyní na našem webu v kampaních nebo přímo v logu.


Barevnost

Barvy, které vystihují naši autenticitu, naše hodnoty. Nejsou příliš infantilní a dokáží nás odlišit. Zlatá a fialová, to jsou barvy našeho klálovství.

 

Klálovství

Ano, čtete správně. Jsme tu, abychom těm nejmenším pomohli najít vše co potřebují. Aby cítili péči a věděli, že jim rozumíme a mluvíme i jejich jazykem. Proto jsme Kings - Oplavdové Klálovství 👑✨

 

Máme připravené některé další drobné změny, které se s touto úpravou pojí jako jsou například dárkové poukazy, plakáty, papírové korunky a další. Doufáme, že se vám tyto změny budou líbit. Budeme rádi i za vaše komentáře k této změně. 

  fotokoutek poukazka
           

kings-logo-pod-sebou-horizontalne-barevne-rgb (1)

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz