Jak letos vybrat vánoční dárky a ani se u toho nezapotit?

Milí rodiče, prarodiče a zkrátka všichni, kteří nahánějí Ježíška, aby přinesl něco vašim malým princeznám a princům.

Na vědomí se dává, že pro ty z Vás, kteří si nad výběrem dárků lámou hlavu, naše královna Lucie osobně sepsala na kus pergamenu seznam těch kousků, které by letos pod stromečkem opravdu neměly chybět. Už jste totiž letos určitě stály před otázkou: “Co by si asi naše princezny a princátka mohly přát?” Že ano? Protože už máme prosinec a času ubývá, od královny jsme pergamen převzali a přepsali jej pro Vás. Tady je! 

Princezny a princátka by si toho sice přály hóóódně, ovšem od něčeho praktického mají jejich přání na míle daleko. A tak zbývá jediná možnost, kterou pravděpodobně volíte i Vy. Zkombinovat jejich přání s tím, co opravdu potřebují. A abyste na toto těžké rozhodování nebyli sami, připravili jsme pro Vás několik nápadů, které zaručí, že budete mít dárky vybrané a připravené lusknutím prstu. Nechte se inspirovat našimi osvědčenými tipy pro všechny věkové skupiny:

Holky 0-12 měsíců Holky 1-3 let Holky 3-9 let Holky 9-18 let Maminky
Kluci 0-12 měsíců Kluci 1-3 let Kluci 3-9 let Kluci 9-18 let Tatínci

Pokud krom oblečení vybíráte i doplňky či hračky, nepřehlédněte určitě dřevěný vláček od Little Dutch. Nechte své ratolesti použít svou představivost a postavte vlak pomocí skládacích kostek v různých tvarech.

U hraček ještě zůstaneme. Krásný dřevěný domek se zámky od Lilliputiens se spoustou zámků a klíčem pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku a zručnost. Navíc můžete s dětmi vymýšlet nekonečné příběhy o zlodějské lišce! Můžete si k tomu navíc na odlehčení zahrát z hrací vánoční skříňky od Die Spigelburg, která Vám zaručeně navodí tu pravou vánoční atmosféru. 

Teprve čekáte příchod potomka, nebo jste čerstvými rodiči? Na chladné dny Vám nesmí chybět kvalitní fusak! Třeba tento zimní fusak do kočárku od Elodie Details Vám poslouží až do 3 let věku, tedy po celou dobu, co své děťátko budete vozit v kočárku. :) Pokud už máte doma prvňáčka, nebo se v příštím kalendářním roce prvňáčkem stane, buďte připraveni. Školní batohy, které vydrží a Vaše děti za ně budou rády, máme. Třeba ten od Liewood s krásným vzorem, který zaujme. Elegantní doplněk pak může být (nejen) vánoční čelenka s mašlí

Až se probudíte na 1. svátek vánoční, snídani si nejlépe připravíte do nádherných porcelánových misek s vánočním louskáčkem od BloominVille. Teplný nápoj k Vánocům a zimě nepochybně patří, náš favorit je pruhovaný kameninový, též od BloominVille. Až po snídani nebudou děti vědět, co roupama... :D Tak přijde čas na vánoční tetovačky od PartyDeco, které pobaví zaručeně každého nezbedníka. :) 

A na závěr je tu i něco pro maminky! Nezapomínejte na sebe a napište si Ježíškovi o něco, co Vám vykouzlí úsměv na tváři. Třeba rukavice na kočárek od Bjällra of Sweden. Zaručeně zahřejí a navíc vypadají naprosto skvěle. Nebo i drobnost jako stylová látková taška s vánočními vzory může potěšit. :) Konec konců, mrkněte i na něco pro tatínky, máme pro ně celou kategorii. :)

Pokud jste si ani z jednoho tipu nevybrali, nezoufejte a podívejte se do kategorie "tipy na dárky" zde!

Vánoce jsou totiž za dveřmi a není nic lepšího, než mít dárky vyřešené s předstihem na jednom místě a před svátky si užívat nerušenou pohodu. :)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz