Jak letos vybrat vánoční dárky a ani se u toho nezapotit?

Jako každý rok se znenadání objeví listopad a vy nemáte ani jeden dárek k letošním Vánocům vyřešený. Přitom zbývají již necelé 2 měsíce, které utečou doslova jako voda. Vybírání dárků je navíc frustrující, protože se každoročně setkáváte s otázkou: “Co by tak asi mohli Vaše děti a manžel chtít?”

Děti by si toho sice přály hromadu, ovšem od něčeho praktického mají jejich přání na míle daleko. A tak zbývá jediná možnost, kterou pravděpodobně volíte i Vy. Zkombinovat jejich přání s tím, co opravdu potřebují. A abyste na toto těžké rozhodování nebyli sami, připravili jsme pro Vás několik nápadů, které zaručí, že budete mít dárky vybrané a připravené lusknutím prstu. Nechte se inspirovat našimi osvědčenými tipy pro všechny věkové skupiny:

Holky 0-12 měsíců Holky 1-3 let Holky 3-9 let Holky 9-18 let Maminky
Kluci 0-12 měsíců Kluci 1-3 let Kluci 3-9 let Kluci 9-18 let Tatínci

Pokud si chcete nechat poradit ještě o něco více a máte raději psanou formu, než procházení produktů, pokračujte ve čtení. Vybrali jsme pro Vás ještě několik tipů. Skvělým příkladem praktického dárku je tato čepice s květinou, která v nadcházejících zimních měsících ochrání Vaši malou před chladným větrem. Od hlavy totiž odchází z těla nejvíce tepla a uši by se měly před větrem chránit prvořadě. I v zimě chce každá princezna vypadat… zkrátka jako princezna. Proto jsme pro Vás vybrali tyto šatečky s dlouhým rukávem od firmy Mayoral. Díky všité hedvábné podšívce tyto šaty dokazují, že to bude princeznám v zimě slušet. 

Na podobné vlně jedou i stylové jegíny s mašličkami a volánkem. Díky promyšlenosti firmy Mayoral mají všitý chloupek, který zajistí teplo a pohodlnost pro každé chladné školní ráno. Navíc je budou vaší dcerce všechny spolužačky závidět, díky jejich elegantní růžové barvě.

I pro holky do školky se u nás ovšem něco najde! Jako například tato souprava trika s dlouhým rukávem a vzorovaných legín liška od značky Mayoral, která se pyšní příjemným pocitem z nošení, bez jakéhokoliv omezení pohybu při všech aktivitách, ať už ve školce nebo doma.

A aby nebyly všechny dárky pouze měkké, je třeba otevírání dárků zpříjemnit malým překvapením. A když píšeme malým, tak opravdu malým. Myší dvojčátka totiž najdete přímo v krabičce od sirek. Také Vás napadá to co nás? Takové malé překvapení zabalené ve velké krabici na 2x či dokonce 3x může z rozbalování dárků udělat nezapomenutelný zážitek!

Je také třeba si nikdy nepřestat hrát. Proto je další skvělou volbou dárku jak pro kluky tak holky magnetická hra Legrační obličeje. V této “deskovce” totiž děti tvoří vtipné obličeje 74 magnetických částí. Hra je sice určena pro děti, ale uvidíte, že během chvíle vtáhne i Vás. 

Sportovních aktivit by také nemělo být málo a proto by Vám doma nesmí chybět kuželky přímo z džungle. Jde totiž o kuželky s motivy zvířátek, které ze hry zlepšující prostorovou orientaci, pohybové dovednosti a soustředění, udělají nekonečné dobrodružství.

Jako poslední tip tu máme stylový a hlavně praktický dětský batůžek My first bag. Ten je ideální volbou pro ty nejmenší, kteří se chtějí naučit, jak si zodpovědně nosit své vlastní věci. Hrudní popruh navíc zajistí, že baťůžek nebude dítěti sklouzávat z ramen.

Pokud jste si ani z jednoho tipu nevybrali, nezoufejte a podívejte se do kategorie "tipy na dárky" zde!

Vánoce jsou totiž za dveřmi a není nic lepšího, než mít dárky vyřešené s předstihem na jednom místě a před svátky si užívat nerušenou pohodu. :)

Vyberte si z naší nabídky: